Sahtekar Medyumlar

sahtekar-medyumlar

Sahtekar Medyumlar,

Ülkemizde birçok meslek dalında olduğu gibi konusunda uzman olmadan piyasada Medyumluk mesleğinin  gerekliliklerini bilmeden müşterileri dolandırmak suretiyle iş yapmaya çalışan sahtekarların varlığı bilinmekte. Bu kişilerin tek bir amacı var, oda sizi kandırmak. Yaşantısındaki sıkıntılara çözüm bulmaya çalışan insanların bu hassas noktalarından faydanılarak fırsata çevirmekte bu sahtekar medyumlar. Bildiğiniz veya çevrenizde yaşanan olayları sitemizde detayları  paylaşmak suretiyle bir çok insanın Sahtekar Medyumlar tarafından dolandırılmasına engel olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sahtekar medyum sahtekar hocaların listesi başlıklı makalemizde hoca, hocalar sahtekar ve medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

Sahtekar Medyumlar

Sahtekar Medyumlar Konusuna, 6 Yaorum Yapılmış ...
 1. MEDYUM TUFAN SAHTEKAR dedi ki:

  Birgün internette vakit geçirirken Medyum Tufan denen kişiyle tanışıp telefondan aradım daha konuşmamızın başında hemen hesap numarası vererek para yatırmamı daha sonra aynı numaradan kendisine ulaşmamı istedi bende dediğini yaptım meğerse sahtekar bi dolandırıcıya denk gelmişim aman sizde benim düştüğüm hataya düşmeyin.

 2. SEDAT HOCA dedi ki:

  FACEBOOK’TA MEDYUM SEDAT HOCA, SEDAT HOCA GİBİ İSİMLERLE AÇILAN ÇEŞİTLİ SAYFALAR VE PROFİLLER TESPİT EDİLMİŞTİR. BU PROFİLLER SAHTE OLUP, PROFİLLERDE VERİLEN TELEFON NUMARALARININ SEDAT HOCA’YA AİT OLMADIĞI KOLAYLIKLA GÖRÜLEBİLİR. FACEBOOK’TAKİ BAŞKA @medyumsedathoca VE @medyumsedathocaa GİBİ SAHTE PROFİL VE SAYFALARA İTİBAR ETMEYİNİZ. SEDAT HOCA’NIN TEK TELEFONU 0532 066 39 09 ‘DUR. BU TELEFON NUMARASINDAN BAŞKA NUMARA VE BU SİTEDEN BAŞKA SİTE ADRESİ VEREN SAYFA VE PROFİLLERE İTİBAR ETMEYİNİZ.

 3. SEDAT HOCA dedi ki:

  SAYGIDEĞER OKUYUCULARIMIZ, SON ZAMANLARDA PİYASADA BULUNAN MEDYUM HOCALAR HAKKINDA TAMAMEN UYDURMA VE YALANLARDAN İBARET KARALAMA AMAÇLI KÖTÜ YORUM YAYIMLAYAN SİTELER ÇOĞALMIŞTIR medyumarastir nokta com VE medyumhocasikayet nokta com GİBİ BU SİTELER TAMAMEN BİR MEDYUMUN KONTROLÜNDE OLUP, KENDİ REKLAMINI YAPMAK İÇİN DİĞER MEDYUMLARI KARALAMAKTA VE İFTİRA ATMAKTADIR. BU GİBİ SİTELERDE YAYINLANAN YORUMLARA İNANMAYINIZ VE İTİBAR ETMEYİNİZ.

 4. SEDAT HOCA dedi ki:

  DİKKAT! SON DÖNEMDE SEDAT HOCA İSMİNİ KULLANAN BAZI SAHTEKARLARIN TÜREDİĞİ VE “BEN SEDAT HOCANIN ASİSTANIYIM, YARDIMCISIYIM, HOCA ŞU AN DUADA, NAMAZDA VS.” DİYEREK SEDAT HOCA ADINA İŞLEM YAPMAK İÇİN PARA İSTEDİKLERİ, BU PARALARI KENDİ HESAPLARINA GÖNDERTTİKLERİ HABERLERİ GELMEKTEDİR. SEDAT HOCA 20 YILI AŞKIN SÜREDİR İSTANBUL KADIKÖY’DE KENDİ OFİSİNDE YÜZYÜZE GÖRÜŞEREK İŞLEM YAPMAKTADIR. SEDAT HOCA’NIN TEK TELEFON NUMARASI 0532 066 39 09 DIR. BU NUMARADAN BAŞKA BİR NUMARASI YOKTUR. SEDAT HOCA İŞLEMLERİNİ YA 0532 066 39 09 NUMARADAN BİZZAT KENDİ KONUŞARAK YA DA İSTANBUL KADIKÖY’DEKİ OFİSİNDE RANDEVUYLA YÜZYÜZE GÖRÜŞEREK GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR. BU TİP SAHTEKAR, DOLANDIRICI KİŞİLERE KANMAYINIZ VE PRİM VERMEYİNİZ.

 5. şengül dedi ki:

  Herkese söyluyorum burdada söoyluyorum medyum mavlemi arayarak büyü bozma işlemi sayesinde rahata kavuştum öneriyorum sizlerede…

 6. aşk acısı dedi ki:

  ruh halim çok bozuktu aşk acısı çekiyordum gözyaşlarım hiç dinmedi kavuşamıyordum sevdüğüm çocuğa medyum sedat hoca teli: 0532 066 3 909 aradım yardımları sayesinde hayata da aşkıma da kavuştum nişanlandık evlilik tarihi aldık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfa 20898 kere görüntülendi.