Sahtekar medyumlar ve hocalar hakkında makale

Sahtekar medyumlar, medyum levent, medyum emirhan, papaz büyüsü yaptıranlar, papaz büyüsü günah mı, medyum bülent şikayet, mardindeki hocalar, aşk vefki, yaptıranlar medyum atahan şikayet medyum seyit yusuf manisa medyum medyum aykut şikayet medyum aslan yorumlar.

Medyum nur şikayet medyum ali değermenci yorumlar medyum uluhan yorum medyum cebrail konya medyum geri getirme vefki papaz büyüsü papaz büyüsü kaç günde medyum münevver medyum nihat şikayet medyum pakize yorumlar medyum ali papaz büyüsü kaşık büyüsü nasıl yapılır medyum uluhan ankara medyumları medyum T…. sahtekar medyum bedirhan medyum erdoğan dolandırıcı medyum yakup medyum mukaddes medyum selim medyum bedirhan yorumlar medyum ali medyum zilan medyum zeynep güngör medyum ali güven domuz yağı büyüsü yapan ve dolandırıcılık yapan medyumlar sahtekarlar sitemizde yayımlancaktır.

Bir önceki yazımız olan Sahtekar Medyumlar Hocalar başlıklı makalemizde hocalar sahtekar, medyumlar sahtekar ve sahte hoca hakkında bilgiler verilmektedir.

Sahtekar medyumlar ve hocalar hakkında makale

Sahtekar medyumlar ve hocalar hakkında makale Konusuna, 7 Yaorum Yapılmış ...
 1. DİKKAT dedi ki:

  ablam net üzerinden bulmuş Medyum SEMİHA ARSLAN diye aradım daha telefonda konuşur konuşmaz benden acayip istekleri oldu sonra hesap numarası verdi sözde en iyi muskayı kendisi bozarmış tabii inanmadım yüzüne kapattım konuşmayı

 2. nihat ve çetesi dedi ki:

  Dolandırıcılık çetesi kurmaktan ve insanları kandırıp paralarının mallarının üzerine yatan bu şarlatan Medyum Nihat hakkında birçok dava açılmıştır.

 3. SEDAT HOCA dedi ki:

  FACEBOOK’TA MEDYUM SEDAT HOCA, SEDAT HOCA GİBİ İSİMLERLE AÇILAN ÇEŞİTLİ SAYFALAR VE PROFİLLER TESPİT EDİLMİŞTİR. BU PROFİLLER SAHTE OLUP, PROFİLLERDE VERİLEN TELEFON NUMARALARININ SEDAT HOCA’YA AİT OLMADIĞI KOLAYLIKLA GÖRÜLEBİLİR. FACEBOOK’TAKİ BAŞKA @medyumsedathoca VE @medyumsedathocaa GİBİ SAHTE PROFİL VE SAYFALARA İTİBAR ETMEYİNİZ. SEDAT HOCA’NIN TEK TELEFONU 0532 066 39 09 ‘DUR. BU TELEFON NUMARASINDAN BAŞKA NUMARA VE BU SİTEDEN BAŞKA SİTE ADRESİ VEREN SAYFA VE PROFİLLERE İTİBAR ETMEYİNİZ.

 4. SEDAT HOCA dedi ki:

  SAYGIDEĞER OKUYUCULARIMIZ, SON ZAMANLARDA PİYASADA BULUNAN MEDYUM HOCALAR HAKKINDA TAMAMEN UYDURMA VE YALANLARDAN İBARET KARALAMA AMAÇLI KÖTÜ YORUM YAYIMLAYAN SİTELER ÇOĞALMIŞTIR medyumarastir nokta com VE medyumhocasikayet nokta com GİBİ BU SİTELER TAMAMEN BİR MEDYUMUN KONTROLÜNDE OLUP, KENDİ REKLAMINI YAPMAK İÇİN DİĞER MEDYUMLARI KARALAMAKTA VE İFTİRA ATMAKTADIR. BU GİBİ SİTELERDE YAYINLANAN YORUMLARA İNANMAYINIZ VE İTİBAR ETMEYİNİZ.

 5. SEDAT HOCA dedi ki:

  DİKKAT! SON DÖNEMDE SEDAT HOCA İSMİNİ KULLANAN BAZI SAHTEKARLARIN TÜREDİĞİ VE “BEN SEDAT HOCANIN ASİSTANIYIM, YARDIMCISIYIM, HOCA ŞU AN DUADA, NAMAZDA VS.” DİYEREK SEDAT HOCA ADINA İŞLEM YAPMAK İÇİN PARA İSTEDİKLERİ, BU PARALARI KENDİ HESAPLARINA GÖNDERTTİKLERİ HABERLERİ GELMEKTEDİR. SEDAT HOCA 20 YILI AŞKIN SÜREDİR İSTANBUL KADIKÖY’DE KENDİ OFİSİNDE YÜZYÜZE GÖRÜŞEREK İŞLEM YAPMAKTADIR. SEDAT HOCA’NIN TEK TELEFON NUMARASI 0532 066 39 09 DIR. BU NUMARADAN BAŞKA BİR NUMARASI YOKTUR. SEDAT HOCA İŞLEMLERİNİ YA 0532 066 39 09 NUMARADAN BİZZAT KENDİ KONUŞARAK YA DA İSTANBUL KADIKÖY’DEKİ OFİSİNDE RANDEVUYLA YÜZYÜZE GÖRÜŞEREK GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR. BU TİP SAHTEKAR, DOLANDIRICI KİŞİLERE KANMAYINIZ VE PRİM VERMEYİNİZ.

 6. gelinim dedi ki:

  gelinimle anne kız gibiyken gelinim birden agresif oldu ve bizi üzmeye basladı sanki icine cin girmiş gibiydi medyum sedat hoca yaptıgı muska sayesinde nefesi cok kuvvetlidir gelinimiz rahatladı burdan ulaştık hocaya http://www.sedathoca.com

 7. saim salcı dedi ki:

  şunu söyleyim bu yorumları okuyanlara her ne sıkıntınız olursa olsun medyum sedatı arayın karşılıgını bulacaksınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfa 36449 kere görüntülendi.